Siłownik Wspomagania Hydr. Dwustronny 430-630mm Fi30mm CJ2F5028200H
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
szt.
Dostępność:
duża ilość
Czas wysyłki: 48 godzin
Zapytaj o produkt
Opis
    Opis produktu oraz dane techniczne:
    • CJ2F-50/28/200 Siłownik hydrauliczny dwustronnego działania. Parametry techniczne:Długość min.: 430mm, ,Długość max.: 630mm, ,Skok: 200mm, ,Gwinty do podłączenia: M16x1,5/M16x1,5,Średnica otworów łożysk mocujących: 30/30mm, ,Średnica tłoczyska: 28mm, ,Średnica wewnętrzna cylindra: 50mm, ,Średnica zewnętrzna cylindra: 60mm, .